15.03.2018

Розвиток зв’язного мовлення – шлях до розвитку творчих здібностей особистості

 


14.03.2018

Добрий настрій за добрі справи

 


01.03.2018

Окрилені прагненням знати, уміти, перемагати

 


16.02.2018

Закінчено ремонт даху приміщення початкових класів Андрушівської гімназії

 


1-03-2018, 15:52, Новини, Гімназійний олімп, Сторінка для батьків



Окрилені прагненням знати, уміти, перемагати.

     Участь у предметних олімпіадах - яскравий показник ефективної роботи з обдарованою молоддю. Завершилось проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад та ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, тож педагогічний колектив Андрушівської гімназії підводить підсумки. Перед усім, хочеться відмітити вже традиційну першість гімназистів за результатами районних олімпіад, а саме, 59 призових місць, з яких: 35 - перших, 16 - других, 8 - третіх місць. 
     Рекордсменами в особистій першості стали: Поліщук Діана, Прохницька Анастасія, учениці 10-го класу, Семенов Богуслав, учень 11-го класу, в активі яких по чотири дипломи районного етапу. 
     Призерів та переможців підготували вчителі: Борисова Л.В., Василюк О.В., Добровольська А.І., Дячок С.В., Заблоцький Ю.Д., Захарчук В.В., Здан Н.В., Кирилюк С.Л., Коваленко О.П., Король І.А., Луцюк Т.Г., Мамінчук В.І., Ніколайчук А.В., Ніколайчук О.В., Омельчук О.М., Палій О.І., Повальчук В.В., Печерська І.С., Печерський О.В., Проценко О.Ю., Пташник І.П., Самусь О.П., Суховєєва Л.В. 
     За результатами обласних олімпіад гімназисти вибороли 18 дипломів: І-го ступеня з хімії Клімчук Андрій (вчитель Повальчук В.В.), з біології Статкевич Дар'я (вчитель Печерський О.В.); ІІ-го ступеня - з трудового навчання Статкевич Дар’я (вчитель Здан Н.В.), з історії Тимченко Оксана (вчитель Борисова Л.В.), з хімії Повальчук Святослав (вчитель Повальчук В.В.), з астрономії Діденко Єлизавета, Кравчук Анастасія, Благій Андрій (вчитель Король І.А.); ІІІ-го ступеня - з англійської мови Швидка Світлана (вчитель Суховєєва Л.В.), з трудового навчання Волотівська Богдана (вчитель Здан Н.В.), з інформаційних технологій Ямковий Владислав (вчитель Захарчук В.В.), з правознавства Заболоцька Аліна (вчитель Борисова Л.В.), з хімії Коновалов Давид (вчитель Повальчук В.В.), з фізики Кравчук Анастасія (вчитель Заблоцький Ю.Д.), з географії Діденко Єлизавета, Благій Андрій (вчитель Пташник І.П.), з астрономії Профатілова Владислава, Коновалов Давид (вчитель Король І.А.).
Висока результативність є наслідком введення поглибленого вивчення окремих предметів в 8-9-х класах та профільного навчання в 10-11-х класах (за 10 років кількість перемог зросла в 3,5 рази). 
     На розгляд журі обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН подали свої науково-дослідницькі роботи 6 юних науковців, п’ять з яких здобули дипломи, а саме: диплом ІІ ступеня - Статкевич Дар’я в секції "Хімії та біології" (вчитель Печерська І.С.); дипломи ІІІ ступеня - Прохницька Анастасія в секції "Хімії та біології" (вчитель Омельчук О.М.), Кубкова Галина в секції "Мовознавство" (вчитель Козлова М.В.), Семенов Богуслав в секції "Комп'ютерних наук" (вчитель Захарчук В.В.), Цап Ілля в секції «Екології та аграрних наук». 
     Вагомим досягненням стало ІІІ місце в обласному етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка п'ятикласниці Поліщук Юлії, вихованки Коваленко О. П. 
     Колегам та учням хочеться побажати здоров'я, натхнення, невичерпної енергії та нових творчих злетів! Так тримати!

Заступник директора 
з науково-методичної роботи Андрушівської гімназії 
О. В. Печерський

 

2010 - 2015 © Андрушівська гімназія