22.06.2017

Андрушівська гімназія виборола III-місце за результатами Всеукраїнських учнівських олімпіад третього етапу за 2016-17 н.р.

 


15.05.2017

Вчитись з бажанням перемагати

 


12.05.2017

Районне свято "Обдарована молодь", 2017 р.

 


04.05.2017

Талановиті діти – окраса нації

 


12-05-2017, 19:31, Новини, Гімназійний олімп, Сторінка для батьків

Відділом освіти 30 травня 2017 року в приміщенні школи мистецтв  проведенно районне свято
"Обдарована молодь" 

Список призерів обласних  учнівських олімпіад з навчальних предметів

 у 2016-2017 н.р.


 

Назва ЗНЗ

 

ПІБ призера

 

Назва предмета

Клас

 

ПІБ вчителя

Ступінь диплома

1

Андрушівська гімназія

Кравчук Анастасія

Миколаївна

Фізика

9

Заблоцький

Юрій

Дмитрович

ІІІ

2

Андрушівська гімназія

Благій

Андрій Олександрович

Географія

10

Пташник

Ігор

Петрович

ІІ

3

Андрушівська гімназія

Гайдай Володимир Анатолійович

Географія

11

Пташник

Ігор

Петрович

ІІІ

4

Андрушівська гімназія

Семенов

Богуслав Борисович

Астрономія

10

Король

Іван

Андрійович

ІІ

5

Андрушівська гімназія

Соколівський Артем Володимирович

Астрономія

11

Король

Іван

Андрійович

І

6

Андрушівська гімназія

Гайдай Володимир Анатолійович

Астрономія

11

Король

Іван

Андрійович

ІІІ

7

Андрушівська гімназія

Благій

Андрій Олександрович

Астрономія

10

Король

Іван

Андрійович

І

8

Андрушівська гімназія

Поліщук

Діана

Олександрівна

Хімія

9

Печерський Олексій Віталійович

ІІ

9

Андрушівська гімназія

Повальчук Святослав Володимирович

Хімія

10

Повальчук Володимир Володимирович

ІІ

10

Андрушівська гімназія

Бирко

Дмитро Дмитрович

Хімія

11

Повальчук Володимир Володимирович

ІІ

11

Андрушівська гімназія

Діденко

Єлизавета

Юріївна

Біологія

8

Печерський Олексій Віталійович

ІІ

12

Андрушівська гімназія

Сокол

Нікіта

Костянтинович

Біологія

10

Омельчук

Олена Михайлівна

ІІ

13

Андрушівська гімназія

Тимченко

Оксана Анатоліївна

Історія

8

Борисова Людмила Вікторівна

ІІ

14

Андрушівська гімназія

Семенов

Богуслав
Борисович

Інформатика

10

Захарчук

Валерій
Васильович

ІІІ

15

Андрушівська гімназія

Семенов

Богуслав
Борисович

Інформаційні технології

10

Захарчук

Валерій
Васильович

ІІІ

16

Андрушівська гімназія

Слюсар

Людмила Євгенівна

Трудове навчання

11

Здан

Наталія Володимирівна

ІІ

17

Андрушівська гімназія

Заболоцька

Аліна Олександрівна

Право-знавство

9

Борисова Людмила Вікторівна

ІІ

18

Андрушівська

ЗОШ І-ІІІ ст.№1

Колесник

Вадим Валентинович

Біологія

9

Ульянинська Алла

Вадимвна

ІІІ

19

Андрушівська

ЗОШ І-ІІІ ст.№1

Капіцька Олександра Володимирівна

Екологія

11

Ульянинська

Алла

Вадимвна

ІІІ

20

Бровківська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Гандзюк

Оксана Миколаївна

Історія

11

Закусило

Любов

Володимирівна

ІІІ

21

Зарубинецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Драйчук

Аліна

Віталіївна

Англійська мова

8

Карпенко

Інна

Олегівна

І

22

Івницька

ЗОШ І-ІІІ ст.

Смик

Богдан Васильович

Трудове навчання

9

Лисенко

Вячеслав

Володимирович

ІІІ

23

Старокотель-нянська гімназія

Мельник

Марія

Юріївна

Історія

10

Кварацхелія

Леся

Миколаївна

ІІІ

24

Старокотель-нянська гімназія

Мельник

Марія

Юріївна

Право-знавство

10

Кварацхелія

Леся

Миколаївна

І

25

Старокотель-нянська гімназія

Вознюк

Катерина Михайлівна

Трудове навчання

9

Нишпал

Тетяна Леонідівна

ІІІ

26

Старокотель-нянська гімназія

Куземченко

Вікторія

Євгенівна

Фізика

8

Циганок

Галина

Василівна

ІІІ

27

Яроповицька ЗОШ І-ІІІ ст.

Тарасюк

Богдан Миколайович

Екологія

10

Колесник

Руслан Володимирович

ІІІ


28. Пташник Анна Павлівна, уч.5 кл. Андрушівської гімназії - ІІІ місце. Вч. Коваленко Оксана Петрівна


Обласний етап XYІІ Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика

 

29. Поліщук Юлія Сергіївна, уч.4 кл. Андрушівської гімназії – І місце. Вч. Пилипчук Леся Степанівна

30. Воровченко Анна Сергіївна, уч. 5 кл. Андрушівської гімназії – ІІ місце. Вч. Коваленко Оксана Петрівна


31. Я-європеєць: Зіненко Анна Вадимівна, уч.11 кл. АСШ № 1 Вч. Бойко С.Б.


 

 

2010 - 2015 © Андрушівська гімназія